O firmie - Era Kamienia Rytro - Kamień naturalny, Marmur , Granit , Piaskowiec

O firmie


Szanowni Państwo jesteśmy szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie wykonawstwa kominków, schodów, posadzek, elewacji, kamiennych elementów architektury ogrodowej i nagrobków. Poza tym prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż kamienia pochodzącego z różnych, czasami bardzo odległych zakątków świata oraz nagrobków. Naszą siłą jest zespół wykwalifikowanych fachowców i odpowiednie zaplecze techniczne. Prawdziwa pasja związana z kamieniem, pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi oraz systematycznie poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w profesjonalnych wykładach i szkoleniach.

najwyższej jakosći kamień

Atrakcyjna oferta
Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji indywidualnych zamówień według naszego lub Państwa projektu. Dobry projekt, gustownie dobrane materiały oraz wysoka jakość wykonania niewątpliwie wyróżniają nasze prace na tle konkurencji. Do naszych realizacji proponujemy szeroki wybór materiałów, kilkunastu najbardziej renomowanych producentów, których jesteśmy przedstawicielem. Zależy nam na tym, aby klient był w pełni zadowolony. Dlatego pomagamy dokonać optymalnego wyboru, obiektywnie przedstawiając wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

Uczciwość
Zawsze dokładnie obliczamy i podajemy całkowity koszt inwestycji. Dzięki opracowanemu przez nas specjalnemu sposobowi przygotowywania wycen jesteśmy w stanie określić koszt wykonania Państwa zlecenia z zestawu materiałów wybranego spośród wszystkich dostępnych u nas gatunków kamieni naturalnych, kostki brukowej i innych materiałów wykończeniowych. Ważne jest, że do momentu zawarcia umowy nasi klienci nie ponoszą żadnych kosztów oraz nie są do niczego zobowiązani.

Galeria Naszych realizacji

Zobacz galerie ostatnio wykonywanych przez nas prac oraz sprawdź
nasze możliwości oraz ich wysoką jakość.

PLANUJESZ ZAKUP KAMIENIA NATURALNEGO?

Skorzystaj z poniższego formularza a my chętnie pomożemy wybrać najlepszy dla Ciebie produkt!